Menu
menu      mądre myśli łacińskie
menu      mądre myśli maksymy
menu      mądre opisy na gg
menu      mądre opisy nagg
menu      Madre Teresa de Calcuta
menu      mądre toasty ślubne
menu      mądre wiersze do pamiętnika
menu      Madre Wschodnia Sierra
menu      mądre złote myśli
menu      mądre Życzenia na ślub
menu      Owca na dziś
Odnośniki,

Znajdziesz tu aforyzmy, sentencje, e-kartki i cytaty. Jedyną miarą miłości jest miłość bez miary. Franciszek Salezy, więcej. Jeśli znasz jakieś sympatyczne, zabawne lub mądre cytaty, złote myśli, aforyzmy z kategorii" o miłości" nadeślij je do naszego serwisu. Dzisiejsze serdeczne dziecko, to to, któremu wczoraj okazaywaliśmy miłość. Dzisiejsze mądre dziecko, to to, które wczoraj wychowaliśmy.
. Ciebie jakieś inne opisy o przyjaźni. Zobacz także wszystkie cytaty. Być może zainteresują Ciebie pozostałe opisy o miłości. Zobacz wszystkie mądre opisy optymistyczne. Zobacz pozostałe opisy o facetach i miłości. Mądre przysłowia. 15. 10. 2007 o 22: 08. Aby znaleźć miłość, nie pukaj do każdych drzwi. Bardziej od pieniędzy, potrzebujesz miłości. Miłość to siła nabywcza. Mądre cytaty mądrych ludzi: niedziela, 24 sierpnia 2008 20: 31 Skocz do komentarzy. Wiersze o miłości, bólu, smutku, częściowo mrocznej natury.).

Cytaty z literatury. Miłość To tylko oddech. Powietrzem żywi się. i dobrem. i umiera w nas. Gorycz słów. Braknie tchu. Twój oddech. Kiedy śpisz. Znajdują się w niej także mądre cytaty i mądrości życiowe. Czy o miłości, które będzie zawierało głębszy sens i które będzie o wiele bardziej.

" dlaczego kochaja nas ci, na ktorych milosci nam nie zalezy. a tak na marginesie. Zajefajna książka. Polecam. Wiele madrych cytatow z niej znam; Aby miłość trwała przez całe życie, trzeba ją pielegnować starannie jak ogród. Mądry zachowa majętność i zdrowie, miary potrzeba w sprawach też i w mowie.
Czarem mądra mądrością, ale tylko kochana jest wszystkim" " Gdyby kobieta przestała być zagadką świat stałby się nudny a miłość przestałaby istnieć"

Aforyzmy, sentencje i cytaty angielskie (z tlumaczeniem). To balance it-prawie wszystkie mądre tezy mają dla równowagi równie mądre antytezy. Na początku kobiety zakochane są w swoich kochankach, potem tylko w miłości.
Cytaty. Ownlog. Com-Obszerny zbiór zawierający cytaty, aforyzmy, przysłowia, sentencje. Losowe cytaty, aforyzmy i przysłowia:
Doskonale zastępuje miłość Sprowadza ciszę i daje nieśmiertelność. a. Camus). Nr 955); Mądre myśli są jak przyjaciółki, nie należy mieć ich zbyt wiele. Cytaty mądre i zabawne. Sentencje, powiedzenia, przysłowia o Bogu, człowieku, miłości, cierpieniu, polityce, filozofii, Polsce, Polakach. 28 Kwi 2010. Amor non quaerit, amor reperit– Miłość nie szuka, miłość znajduje. Którzy nasze słowa (mądre myśli) wypowiedzieli przed nami.

Cytaty mądre i zabawne. Markiewicz Henryk Wydawnictwo Literackie. Przestrzeń Miłości, w której dzieci rodzone są najpierw w myślach, potem w zbliżeniu.
Mężczyźni wolą kobiety ładne niż mądre, ponieważ łatwiej im przychodzi patrzenie niż myślenie. Czy istnieje coś gorszego niż miłość brzydkiej kobiety?

Oto wyniki wyszukiwania dla hasla madre cytaty Zobacz jakie pozycje pasujące do frazy. Philippe Madre mówi o miłości samego siebie w sposób niezwykły. Opis książki Cytaty mądre i zabawne: Sentencje, powiedzenia, przysłowia o Bogu, człowieku, miłości, cierpieniu, polityce, filozofii, Polsce, Polakach. Kropla miłości znaczy więcej niż cały ocean rozumu. Blaise Pascal/. Mądry ustępujący głupiemu doprowadza do triumfu głupoty. Aleksander Kumor/. 17 lipca 2009. 025. Mądre cytaty oraz nowości. Żałuj żywych, a przede wszystkim tych, którzy żyją bez miłości. " " Harry Potter i Insygnia Śmierci"

Zbiór kilkunastu cytatów różnych autorów na temat miłości. Filmik świetny bardzo mądre słowa. Miłość jest najpiękniejszą rzeczą jaka może się. Aforyzmy, sentencje i cytaty lacinskie (z tlumaczeniem). Amantium irae amoris integratio-kłótnie kochanków umacniają ich miłość. Terencjusz. Nemo sapiens nisi patiens-nie jest mądry, kto nie jest cierpliwy.

. Jedno Mądre Zdanie– Archiwum. 21 Kwiecień 2009· 6 komentarzy. Swiatlo Lubię cytaty, złote myśli i przysłowia. Co jakiś czas zamieszczam. 13 Cze 2010. „ Aby znaleźć miłość, nie pukaj do każdych drzwi. Gdy przyjdzie Twoja godzina sama wejdzie do twojego domu, życia, serca”

Re: Myśli-ogólnie, mądre cytaty, które umacniają duchowo; " pod koniec życia będziecie sądzeni z miłości" bodajze św Jan od Krzyża.

Category: cytaty. Cytaty o miłości. ps. Instrukcja do wpisu. Mądrą jest ta kobieta, której sposobem na życie jest nawiązywanie przyjaźni. It is a wise talker who knows when he has nothing to say-mądry to mówca. Love is the only way out of solitude-miłość to jedyne wyjście z samotności. Cytaty. Moje. Pl. Jabłko spada z drzewa tylko raz. Antytezą miłości nie zawsze jest nienawiść, bywa nią inna miłość. Autor: Tadeusz Kotarbiński.

Cytaty o miłości, złote myśli oraz przysłowia i sentencje. Wyszukiwanie i wycena stron dla madre cytaty mysli█ █ dodaj frazy pokrewne i notki.
Kto bowiem popadł w miłość, gorzej ginie, niż gdyby skoczył ze skały. Plaut. Nikt ze śmiertelnych nie jest zawsze mądrym. Pliniusz Starszy. Mądry mężczyzna potrafi zbudować miasto, mądra kobieta jest zdolna doprowadzić. " To, czego dokonuje się z miłości, dzieje się zawsze poza dobrem i złem.

Cytaty o miŁoŚci o przyjaŹni o Życiu. Uśmiech jest jak słońce, które spędza chłód z ludzkiej twarzy. Victor Hugo. Kiedy się modlisz-musisz zaczekać. Mądry człowiek nie chce przewyższać cesarza, a rozsądny nie chce wywyższać się nad. Mądry mężczyzna potrafi zbudować miasto, mądra kobieta jest zdolna.

Mądre słowa' s Articles. „ w miłości wszystkie środki są dobre, prócz tych, które prowadzą prosto do celu” Czytaj dalej. Autor nieznany. Kup Cytaty mądre i zabawne (Markiewicz Henryk) w doskonałej cenie. Wybór sentencji o miłości Bez miłości życie jest jak studnia bez wody, z której chce. Człowiek inteligentny wkrótce staje się mądry w wielu dziedzinach. w domu atmosfera miłości jest bardzo ważna, rób wszystko by wykreować wokół siebie.

Możesz tu znaleźc wiele prawd ludowych i znanych cytatów, które niejednokrotnie. Mężczyźni chcą być zawsze pierwszą miłością kobiety, kobiety pragną. Cytaty, aforyzmy, sentencje, łote myśli, mądre myśli. Przysłowia, powiedzonka, anegdoty. Miłość jest łatwa dla tych, dla których nie jest najważniejsza. Miłość jest ponad mądrością. Autor: Paulo Coelho, Weronika postanawia umrzeć. Miłość nie zawsze jest mądra. Autor: George r. r. Martin, Nawałnica mieczy

. Bardzo madre cytaty, konkretne i majace sens. Związki: Splot miłości i nienawiści-cześć i. Czym jest miłość? Cytaty mistrzów. Mezczyzni wola kobiety ladne niz madre, poniewaz latwiej im przychodzi patrzenie. Mężczyzna rozpoczyna życie rozpustą, przechodzi przez miłość i kończy . Garstka rozchwianych emocji. Miłość, życie, myśli poplątane. Ja. My. Cytaty, mądre i mądrzejsze. Dziś nie moje myśli tu zagoszczą.
9 Cze 2010. Samotna Kobieta jest oceanem Miłości. Aforyzmy o kobietach i mężczyznach. Cudowna strona, zachwycające cytaty i niepowtarzalne treści, pozdrawiam. z całego serca za te piękne i bardzo mądre w słowach życzenia.
Cytaty Łaćińskie, wybrane cytaty-Łaćińskie. Zbyt mądrze piękna, stąd istnym jest głazem. Moja miłość równie jest głęboka jak morze, równie jak ono bez. Mądra kobieta ma miliony naturalnych wrogów: wszystkich głupich mężczyzn. Większość ludzi potrzebuje więcej miłości, niż na nią zasługuje.

Mądrze i zabawnie o Bogu, człowieku i miłości, radości i cierpieniu, pracy i lenistwie. Tytuł, Cytaty mądre i zabawne. Wydawca, Wydawnictwo Literackie.

Mądre przysłowia! Pozdrawiam i miłego wieczoru życzę+. Baza cytatów, aforyzmów i. Mądre opisy nagg· mądre Opisy o miłości· Madre Teresa de Calcuta. Kącik filozoficzny-Przysłowia, cytaty, mądre zdania. Miłość do rodziców, szacunek do nauczycieli, zaufanie w stosunku do przyjaciół oraz skromność.

Boże Narodzenie Ból Choinka Cytaty Erotyczne Filozoficzne Fragmenty piosenek Freestyle Kobiety Mikołajkowe Miłosne Miłość Miłość zraniona Motywacyjne Mądre.

30 Maj 2010. Mądre cytaty Jana Pawła 2? Nie bójcie się tajemnicy Boga, nie bójcie się Jego miłości. " " Bóg jest pierwszym źródłem radości i nadziei.

Miłosne powiedzenia o miłości. Cytaty. Lepiej z mądrym się bić, niż z głupim się kochać. o Boże mój Boże, skarałeś mię marnie: kogo ja nie kocham, ten się do mnie. Lustro się stłukło-siedem lat miłości bez wzajemności. Informuj mnie o aktualizacjach Cytaty mądre i zabawne. Miłość nie pyta o miejsce i czas. Na niewypowiedziane pytania daje jednak ciche odpowiedzi.

MĄdre myŚli. Za mój trud, za Twój czas, zostaw Tu po sobie ślad. licznik. Miłość prawdziwa składa się z rzeczy nieskończenie wielkich i zarazem. Madre cytaty» napisy obrazki, kocham napisy napis love napisik miłość moje jest. Brokatowe błyszczące glittery zobacz także: madre cytaty. Jan Kochanowski cytaty. Cieszy mnie ten rym: " Polak mądry po szkodzie" Lecz jeśli prawda i z tego nas zbodzie, Nową przypowieść Polak sobie kupi. " Miłość jest sztuka, tak samo jak sztuką jest życie; jeżeli chcemy nauczyć. " Jak i przez co państwo jest mądre, tak samo i poszczególny człowiek będzie.

Prawda jest taka, że przy całej mojej miłości nie mogłem żyć z tą. Mądra kobieta ma miliony naturalnych wrogów: wszystkich głupich mężczyzn.
14 Mar 2010. Post 658922-Mądre cytaty-Demotywatory. Pl; one tree hill sezon 7 cytaty· opisy dialogi i cytaty smutne· ostr o miłości cytaty . Tyle pieknych cytatow i powiedzen. Wszystkie madre i prawdziwe. Mamy tu tez przyklad ze milosc to uczucie o ktorym mozna mowic bardzo.
Wyszukiwarka myśli zawierających frazę„ mądre” znajdź więcej myśli w serwisie Cytaty. Info. 00: 02Wśród myśli— „ prawdziwa miłość” 211). Wczoraj o godz. " Człowiek, który kochając nigdy nie zrobił z siebie durnia, nigdy nie będzie umiał kochać mądrze. " theodor REIK" Miłość polega na tym, że istoty absolutnie. Ale w ogóle podoba mi się sama idea tych cytatów. Wszystkie są mądre i. Co naprawdę się liczy, o prostych sprawach jak przyjaźń, rodzina, miłość. Kto nikogo nie kocha, sam niczyjej nie zazna miłości. Mądry jest nie ten, który martwi się z powodu niedostatku, lecz ten, który cieszy się z tego.
Sentencje polskie i łacińskie, cytaty róże, aforyzmy, mądrości życiowe, anegdoty. Do tego, by mądrze się działo, potrzebne są młode ręce i stare głowy. Sojusz to małżeństwo, w którym zazdrość jest większa od miłości. Amantium irae amoris integratio-kłótnie kochanków umacniają ich miłość. Nemo sapiens nisi patiens-nie jest mądry, kto nie jest cierpliwy. Aforyzmy miłosne, złote myśli dotyczące miłości oraz miłosne cytaty i sentencje [Strona. Mądra niewiasta buduje dom swój, a głupia i zbudowany zepsuje.

Dobór cytatów Idealnych na Każdą Okazję czyni tę książeczkę Naprawdę Praktyczną. Kubuś Puchatek. o miłości-a. a. Milne. 14 Cze 2010. Bardzo fajny pomysł Djamila, żeby zebrać mądre i życiowe motta uśmiech. Szkolna miłość z ławki po latach. Co robić?) . w książce autorstwa Philippe' a Madre zagadnienie to jest omówione w oparciu o. Ale z podstawy, jaką jest przykazanie miłości jasno wynika. Wśród rozważań autora pojawiają się cytaty i przykłady m. In. z Pisma św.
Cytaty: o kobietach. Cytat: Julian Tuwim-Jak mądre byłyby kobiety, gdyby miały te rozumy, które dla nich potracili mężczyźni. Jeśli potrafisz dobrze siebie osądzić, będziesz naprawdę mądry" " Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej ci jej zostaje"

Design by flankerds.com